طراحی سایت شرکتی | قیمت طراحی سایت شرکتی

همه ما می دانیم که جهان به سرعت در حال آنلاین شدن است. اکنون برای سال هاست که شرکت ها و کسب و کارها از وبسایت های خود برای دیده شدن و افزایش فروش استفاده می کنند. با توجه به اینکه در حال حاضر، 75 درصد از مصرف کنندگان حداقل ماهی یک بار به صورت آنلاین خرید می کنند، طراحی سایت شرکتی برای هر شرکت، برند و کسب و کاری ضروری است.

از زمان همه گیری در سال 2020، تأکید بر تعاملات آنلاین به شدت افزایش یافته است. از آنجایی که مشتریان به دلیل محدودیت های قرنطینه و نگرانی های بهداشتی قادر به بازدید فیزیکی از کسب و کارها نبودند، بسیاری مجبور شدند برای ادامه خرید کالاهای مورد نظر خود به وب سایت ها متوسل شوند. جای تعجب نیست که 84 درصد از مردم در دو سال گذشته از کانال های دیجیتال بیشتر استفاده کرده اند.

اهمیت طراحی سایت شرکتی

اگرچه محدودیت های کرونا در حال حاضر کاهش یافته است، اما راحتی فرایند خرید آنلاین باقی مانده است. به همین دلیل است که اگر می خواهید به مخاطبان هدف خود برسید، برند شما باید با طراحی سایت شرکتی، حضوری دیجیتالی داشته باشد و تجربه ای را ارائه دهد که مشتریان شما به دنبال آن هستند. در ادامه به مرور دلایل اهمیت طراحی سایت شرکتی برای کسب و کارتان می پردازیم.

دسترسی به افراد بیشتر

در طول همه گیری، همه چیز باید دیجیتالی میشد. رویدادها به وبینار تبدیل شدند و گردهمایی ها به تماس های آنلاین تبدیل شدند. مشتریان دیگر نمی توانستند از کسب و کارهایی که معمولاً استفاده می کنند بازدید کنند، به این معنی که رستوران ها باید به سفارش غذای آنلاین روی می آوردند، خرده فروشان باید روی خریدهای دیجیتال تمرکز می کردند، و سایر شرکت ها باید راه هایی برای ارائه خدمات به مشتریان خود از راه دور پیدا می کردند. برای تحقق این امر، این مشاغل به طراحی سایت شرکتی نیاز داشتند.

اگر چه این اتفاق برای بسیاری یک تعدیل بود، اما تنوع پیشنهادات آنها و تغییر به سمت دیجیتالی شدن در طول همه گیری، قدرت اینترنت برای دسترسی مردم به خدمات و محصولات مورد نیازشان را نشان داد (قدرتی که امروزه همچنان پا برجاست). به کمک پلتفرم های آنلاین، برندها و شرکت ها می توانند تقریبا برای هر کسی به راحتی قابل دسترسی باشند (هیچ مانعی وجود ندارد، بجز اتصال ضعیف اینترنت).

با طراحی سایت شرکتی، به جای اینکه صرفا به بازدیدکنندگان حضوری خود تکیه کنید، این فرصت را دارید که مشتریان را در هر جای کشور، هدف قرار دهید. طراحی وبسایت شرکتی به شما این امکان را میدهد که با ارائه یک پلتفرم ساده به افراد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شما و خرید از کسب و کار شما، آگاهی و فروشتان را افزایش دهید – که به نوبه خود باعث افزایش درآمد شما نیز می شود. تنها چالش مهمی که در این دنیای شلوغ آنلاین با آن روبرو هستید این است که چگونه متمایز شوید و دیده شوید، که در ادامه در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

هماهنگی با اقدامات مشتریان

بسیاری از مصرف کنندگان برای تحقیق در مورد تصمیمات خرید خود و همچنین خرید فیزیکی به اینترنت تکیه می کنند. وب سایت شما به عنوان یک پلتفرم برای آموزش افراد در مورد کسب و کار، محصولات و خدمات شما در هر زمان که به آن نیاز داشته باشند عمل می کند و به آنها کمک می کند تا در طول سفر خود تا زمانی که خرید از شما را انتخاب کنند، حرکت کنند.

طراحی سایت شرکتی همچنین به شما کمک می کند تا با اتصال آن به اقدامات بازاریابی دیجیتال خود، مشتریان را به طور موثرتری هدف قرار دهید. این ممکن است شامل استفاده از ایمیل، تبلیغات و رسانه های اجتماعی باشد که همگی به وبسایت شرکتی شما پیوند داده می شوند و به شما امکان میدهند با سرنخ ها (مشتریان بالقوه) در کانال هایی که بیشتر استفاده می کنند، تعامل داشته باشید. سپس آنها را به وب سایت شرکتی شما هدایت می کند، جایی که مخاطبان می توانند تجربه خود را ادامه دهند و به مشتری تبدیل شوند.

معرفی برند و کمک به بیشتر شناخته شدن آن

یک وب سایت باید قلب حضور دیجیتال شما باشد. چندین پلتفرم آنلاین وجود دارد که برندها باید برای ارتباط با مشتریان از آنها استفاده کنند، از جمله رسانه های اجتماعی، ایمیل، وبلاگ ها، جستجو و تبلیغات. در حالی که ممکن است این موارد در کانال های دیگر اتفاق بیفتند، اما همه آنها در نهایت به وبسایت شما به عنوان مرکزی اشاره می کنند که در آن مخاطبان می توانند اطلاعات بیشتری درباره شرکت شما پیدا کنند و اقداماتی مانند تکمیل فروش را انجام دهند.

با توجه به رابطه بین وب سایت شما و سایر پلتفرم ها، طراحی سایت شرکتی برای ایجاد حضور دیجیتالی شما ضروری است. ساخت سایت شرکتی به شما این امکان را نیز می دهد که مالکیت مکالمات مربوط به برند و نام تجاری خود را به صورت آنلاین به دست آورید، از جمله پاسخ به سؤالات در پلتفرم های مختلف و ارجاع افراد به وب سایت خود برای ارتقای تجربه آنها.

بهبود اعتبار

با افزایش اتکا به وب هنگام تحقیق در مورد تصمیمات خرید، بسیاری از مصرف کنندگان ابتدا به جستجوی یک برند می پردازند تا تعیین کنند آیا ارزش خرید از آن را دارد یا خیر. اگر وبسایتی ندارید یا تجربه ضعیفی در وبسایت خود ارائه می دهید، این می تواند افراد را از ادامه دادن بیشتر منصرف کند یا حتی باعث ترس آنها شود که شما یک شرکت قانونی نیستید.

طراحی سایت شرکتی حرفه ای برای رفع این نگرانی ها و به جا گذاشتن تأثیر مثبت بسیار مهم است. این به شما این امکان را میدهد که اعتبار خود را ایجاد کنید و در عین حال به طور مؤثر مردم را درگیر کنید و به آن‌ها اعتماد کافی برای خرید از خودتان را بدهید.

استفاده از قدرت سرچ

موتورهای جستجو محرک های کلیدی ترافیک و تجارت الکترونیک هستند. 53.3 درصد از کل ترافیک وب سایت از جستجوی ارگانیک است و 49 درصد از کاربران می گویند که از گوگل برای کشف یک محصول جدید استفاده می کنند. برای اینکه بتوانید از نتایج جستجو بهره مند شوید، باید طراحی سایت شرکتی داشته باشید که برای موتورهای جستجو بهینه شده باشد. عوامل متعددی سئو یک وب سایت را تشکیل می دهند، از جمله ایجاد یک تجربه کاربری مناسب، ساختار ناوبری ساده و هدف قرار دادن کلمات کلیدی مرتبط برای کسب و کار شما.

با طراحی سایت شرکتی حرفه ای که یک چک لیست سئو سایت مشخص دارد، می توانید ترافیکی را از افرادی که در جستجوی آنچه شما ارائه می دهید به سمت وبسایت خود هدایت کنید. این امر، آگاهی از شرکت و خدمات شما را بهبود می بخشد و سرنخ هایی ایجاد می کند که می توانند به مشتریان واقعی تبدیل شوند.

اگر شرکت شما می خواهد از ترافیک گوگل استفاده کند و از اثرات مثبت آن بر درآمد و فروش سود ببرد، سایت شرکتی شما به عنوان ضروری ترین ابزارتان عمل می کند. بدون آن، و بدون بهینه سازی جستجو، پتانسیل درآمد و موقعیت شما به طرق مختلف آسیب خواهد دید.

قیمت طراحی سایت شرکتی

قیمت طراحی سایت شرکتی به مجموعه‌ای از عوامل بستگی دارد. این عوامل شامل پیچیدگی و حجم کار، نوع وظایف و قابلیت‌های مورد نیاز سایت، سطح طراحی و برنامه‌نویسی مورد نیاز، نیاز به سفارشی‌سازی و توسعه و همچنین مدت زمان لازم برای انجام پروژه می‌باشند. علاوه بر این، تعداد و پیچیدگی صفحات و بخش‌های مختلف سایت، طراحی گرافیکی و تصاویر مورد استفاده، نوع سیستم مدیریت محتوا و نیاز به بهینه‌سازی وب سایت نیز تأثیرگذار هستند. بنابراین، قیمت طراحی سایت شرکتی متغیر و بر اساس نیازها و خواسته‌های هر شرکت متفاوت است.

سخنی از ما

طراحی سایت شرکتی حرفه ای، برای پیشبرد رشد و موفقیت کسب و کار در عصر دیجیتال امروزی بسیار مهم است. با سرمایه گذاری برای ساخت سایت شرکتی که نه تنها عالی به نظر می رسد بلکه یک تجربه کاربری یکپارچه را نیز ارائه می دهد، می توانید مشتریان بیشتری را جذب و حفظ کنید، وفاداری به برند ایجاد کنید، و در نهایت سود خود را افزایش دهید. پس دیگر منتظر نمانید، همین امروز اولین قدم را برای طراحی وب سایت شرکتی موثر و جذاب برای کسب و کار خود بردارید! برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه اندازی سایت شرکتی و هزینه طراحی سایت شرکتی، ما با ما تماس بگیرید و اجازه دهید به شما کمک کنیم حضور آنلاین خود را به سطح بعدی ارتقا دهید.

keyboard_arrow_up