طراحی سایت پزشکی

مزایای طراحی سایت پزشکی

اگرچه برخی از بخش های مراقبت های پزشکی را نمی توان به صورت آنلاین انجام داد، اما با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از بخش ها می توانند به صورت آنلاین انجام شوند. طراحی سایت پزشکی به بیماران و مراجعان این اطمینان را میدهد که می توانند به سرعت و به راحتی به ویژگی های مورد نیاز برای دریافت مراقبت هایی که شایسته آن هستند، دسترسی داشته باشند. طراحی سایت پزشکی مزایای زیادی دارد که در ادامه به مرور آنها می پردازیم.

پایبندی به پروتکل های Covid-19

ساخت سایت پزشکی به شما این امکان را میدهد که پروتکل های Covid-19 را رعایت کنید. یکی از مهمترین اقدامات ایمنی کووید-19 محدود کردن تعاملات غیر ضروری است که شامل خرید، معاشرت و قرار ملاقات می شود. اگرچه فکر می کنم موافق باشید، برخی از قرارها باید حفظ شود و حضوری انجام شوند، اما موارد دیگری وجود دارد که یک تماس تلفنی ساده یا چت تصویری کافی است. طراحی سایت پزشکی مدرن و نوآورانه این واقعیت را امکان پذیر می کند.

کاهش اضطراب

متأسفانه، یکی از عواقب ناخوشایند همه گیری جهانی کرونا، افزایش اضطراب است. انتقال برخی از خدمات مراقبت های پزشکی به صورت آنلاین نه تنها اضطراب ناشی از ابتلا یا انتشار ویروس کرونا را کاهش می دهد، بلکه ترس عادی از رفتن به مطب پزشک را نیز کاهش می دهد. وقتی قرار ملاقات ها، بررسی نتایج، مشاوره و سایر اقدامات را می توان از طریق یک وب سایت خوب انجام داد، همه سود می برند!

کاهش زمان انتظار

آیا تجربه انتظار در مطب پزشک را داشته اید، حتی با اینکه از قبل نوبت گرفته اید؟ تجربه ناخوشایندی است و اوضاع با این واقعیت که باید در مطب یا کلینیک حضور داشته باشید تا نوبت خود را حفظ کنید بدتر هم می شود. تعیین برخی نوبت ها و قرار ملاقات ها به صورت آنلاین، این مسئله را تا حد زیادی تغییر می دهد! با طرحی سایت پزشکی کاربردی، مراجعان شما می توانند با آسایش در خانه منتظر بمانند تا نوبت ملاقاتشان برسد.

تا زمانی که شما به عنوان ارائه دهنده خدمات درمانی، ساخت سایت پزشکی داشته باشید که امکان قرار ملاقات های ویدیویی یا سایر عملکردها مانند چت را فراهم می کند، مراجعان شما با اتاق های انتظار شلوغ خداحافظی می کنند.

صرفه جویی در زمان

پلتفرم های آنلاین مراقبت های بهداشتی از طراحی سایت نهایت استفاده را می برند و هم بیماران و هم پزشکان از آن سود می برند. طراحی سایت پزشکی به بیماران اجازه می دهد تا دسترسی یکپارچه به مکان و ساعات کاری، دانش و تخصص پزشکان، نحوه رزرو نوبت، نحوه دسترسی به نتایج آزمایشگاه، صحبت با پزشکان و صورتحساب های خود داشته باشند. همچنین پزشکان زمان کمتری را صرف کارهای اداری می کنند و بیماران زمان کمتری را در انتظار قرار ملاقات و دیدن و بررسی نتایج می گذرانند.

افزایش رضایت کلی

طراحی سایت پزشکی عالی نه تنها در زمان صرفه جویی می کند، بلکه رضایت پزشک و بیمار را افزایش می دهد. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می توانند بیماران بیشتری را ببینند و به افراد بیشتری کمک کنند و بیماران می توانند مراقبت های مورد نیاز خود را کارآمدتر و موثرتر دریافت کنند.

نکات طراحی سایت پزشکی

ساخت سایت پزشکی، چیزی فراتر از داشتن یک وب سایت است. ساخت سایت پزشکی باید مدرن و نوآورانه باشد تا به روز و پیشرفته بماند. باید کاربر پسند باشد تا همه سلیقه ها را در خود جای دهد و جذاب باشد. باید روان و بدون اشکال اجرا شود. تجربه کاربری باید مطابق با آنچه از یک بیمارستان در سطح جهانی یا یک کلینیک پزشکی مدرن و یکپارچه انتظار دارید باشد. در طراحی سایت پزشکی، باید تمام عواملی که باعث یک قرار ملاقات مثبت برای مراقبت های پزشکی می شوند در نظر گرفته شوند.

تمرکز بر طراحی وب تضمین می کند که از بیماران و مراجعان شما مراقبت می شود و آنها بهترین خدمات ممکن را دریافت می کنند. با این حال، همانطور که تمام مطب های پزشکی یکسان طراحی نشده اند، همه وب سایت ها نیز یکسان طراحی نشده اند. در زیر 5 نکته که ما برای اطمینان از اینکه وب سایت پزشکی شما بهترین طراحی وب ممکن را دارد، اجرا می کنیم را بررسی می کنیم.

نمایش دقیق اطلاعات

ممکن است بی فایده به نظر برسد، اما یکی از اولین چیزهایی که مشتریان در یک وب سایت به دنبال آن هستند، ساعات کاری آن کسب و کار، مکان و شماره تماس است – این اطلاعات باید فوراً قابل مشاهده، به روز و دقیق باشد. هیچ چیز ناامید کننده تر از این نیست که نتوانید با خدماتی که نیاز دارید تماس بگیرید. از جمله اطلاعات ضروری که باید در وبسایت پزشکی شما نمایش داده شوند عبارتند از خدمات، پزشکان، اخبار و بخش تماس.

امکان تماس ویدیویی و چت آنلاین

تجربه کاربر و طراحی سایت پزشکی کاربر پسند می تواند تفاوت بین یک وب سایت موفق و ناموفق را ایجاد کند. چیزهای ساده ای مانند امکان چت آنلاین با یکی از کارکنان یا عدم نیاز به جابجایی بین چندین صفحه و پلتفرم برای تماس های ویدیویی برخی از ویژگی هایی است که باید در نظر گرفته شود. با توجه به اینکه امکان تماس ویدیویی در بسیاری از شبکه های اجتماعی فراهم است، بیماران و مراجعان نباید برای تماس ویدیویی با شما، با استفاده از چندین وبسایت و برنامه سردرگم شوند.

ارائه اطلاعات دقیق در صفحات مهم

وب سایت شما باید همان مقدار اطلاعات را ارائه دهد که گویی مراجع شما در حال صحبت با یکی از کارکنان شما به دنبال پاسخ است. با این حال، به جای این تعامل حضوری، وب سایت شما بستر این ارتباط را فراهم میکند و طراحی سایت پزشکی با در دسترس قرار دادن تمام اطلاعات مهم این امر را امکانپذیر می کند.

استفاده از طرح بندی مناسب

این ویژگی ممکن است بصری به نظر برسد، اما بسیاری از وبسایت ها درگیر جزئیات می شوند و مهم ترین ویژگی هر وب سایت، یعنی کاربرپسند بودن را فراموش می کنند. همانطور که هیچ کس دوست ندارد در یک ساختمان اداری احساس گم شدن کند، در فضای آنلاین هم کسی دوست ندارد احساس سردرگمی کند. صفحات بسیار زیاد، یا غربال کردن چندین لینک برای رسیدن به صفحه مورد نظر، خلاف طراحی سایت پزشکی خوب است. ما با استفاده از طرح بندی های مدرن و جذاب، این مشکل را از بین می بریم.

استفاده از توصیفات و نظرات

بسیاری از افراد هنگام تصمیم گیری در مورد خدماتی برای استفاده یا مکانی برای رفتن، تا حدی به نظرات دیگران متکی هستیم. با گنجاندن این ویژگی ها در طراحی سایت پزشکی، نه تنها اعتبار شما افزایش می یابد، بلکه کاربران آنلاین را از دردسر رفتن به جای دیگری برای یافتن نظرات نجات می دهید.

سخنی از ما

طراحی سایت پزشکی، ابزار قدرتمندی است که می تواند به طور چشمگیری ارائه مراقبت های بهداشتی را بهبود بخشد. وب سایت های پزشکی با ارائه اطلاعات پزشکی دقیق و در دسترس، تسهیل ارتباط بین بیماران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی، و توانمندسازی بیماران برای کنترل سلامت خود، پتانسیل کمک به میلیون ها نفر در سراسر جهان را دارند. با این حال، ساخت سایت پزشکی موثر نیاز به برنامه ریزی دقیق، توجه به جزئیات و تعهد به ارائه اطلاعات و خدمات با کیفیت بالا دارد.

همکاری با ما برای طراحی سایت پزشکی خود به این معنی است که تیمی از توسعه دهندگان وب با تجربه خواهید داشت که با شما همکاری می کنند تا سایتی را داشته باشید که نه تنها از نظر بصری خیره کننده باشد، بلکه کاربر پسند و بسیار کارآمد نیز باشد. می توانید برای ایجاد سایتی که نیازها و دیدگاه شما را برآورده می کند، به ما اعتماد کنید. با مجموعه جامع خدمات توسعه وب ما، می توانید مطمئن باشید که وب سایت پزشکی شما ابزار قدرتمندی خواهد بود که می تواند ارائه مراقبت های بهداشتی را متحول کند و زندگی بیماران بی شماری را بهبود بخشد. پس چرا صبر کنیم؟ امروز با ما تماس بگیرید تا درباره خدمات توسعه وب ما بیشتر بدانید و شروع به ایجاد یک وب سایت پزشکی کنید.

keyboard_arrow_up