طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران، تجربه‌ای لذت‌بخش، در دستان شما!

آیا می‌خواهید رستوران خود را به یک سطح جدید از حضور آنلاین برسانید؟ آیا می‌خواهید مشتریان خود را به یک سفر لذت‌بخش به دنیای خوراکی‌های شما دعوت کنید؟ پس از امروز، طراحی سایت رستوران شما به همین منظور است!

طراحی سایت رستوران، نقطه عطفی است که به شما امکان می‌دهد تا با قدرت و جلوه به مشتریان خود برسید. این طراحی، اطلاعات کاملی درباره منوی شما، نظرات رضایتمندی مشتریان و دستاوردهای شگفت‌انگیز شما را به ارمغان می‌آورد. هدف اصلی طراحی سایت رستوران، ارائه یک تجربه مطلوب و لذت‌بخش به مشتریان است.

طراحی سایت رستوران - سفارش طراحی سایت رستوران

قیمت طراحی سایت رستوران

پایه
6.9 میلیون تومانمادام العمر
  • دامنه ir رایگان
  • هاست 6 ماهه رایگان
  • پشتیبان رایگان 6 ماهه
  • انتخاب بین چند قالب
پریمیوم
14.9 میلیون تومانمادام العمر
  • مطابق با نیاز شما

مزایای طراحی سایت رستوران

وب سایت، خانه اصلی یک رستوران به صورت آنلاین است. مکانی است که مشتریان از قبل می دانند وقتی اطلاعاتی درمورد شما بخواهند باید آن را بررسی کنند. طراحی سایت رستوران یکی از روش های اصلی جذب مشتریان بیشتر و جدید است. طراحی سایت رستورانی مزایای غیر قابل انکاری دارد که در ادامه آورده شده اند.

افزایش مشروعیت و اعتماد

بسیاری از مصرف کنندگان در هر نوع کسب و کاری، داشتن یک وبسایت را به عنوان نشانه ای روشن از قابل اعتماد بودن آن کسب و کار می بینند. نداشتن یک سایت ممکن است شما را آماتور یا غیر قابل اعتماد نشان دهد. طراحی سایت رستورانی که حرفه ای به نظر می سرد و اطلاعات دقیقی را ارائه می دهد، به مشتریان بالقوه نشان میدهد که شما یک کسب و کار معتبر دارید.

علاوه بر این، وقتی صحبت از غذا می شود، حساسیت مصرف کنندگان بسیار بیشتر می شود. چون خطر مسمومیت در رستوران های نامعتبر بسیار زیاد است و نشان دادن این موضوع به مخاطبانتان که مدیریت رستوران خود را جدی می گیرید، بسیار مهم است.

آسان تر پیدا شدن رستوران شما

هنگامی که شخصی گرسنه از خواب بیدار می شود و در تلفن یا لپتاپ خود عبارت “صبحانه نزدیک من” را تایپ می کند، در بخش نتایج فقط رستوران هایی را می بیند که حضور آنلاین دارند. در حالیکه از نظر فنی، داشتن یک وبسایت برای نمایش در جستجوی مکان های گوگل لازم نیست (صرفا داشتن یک فهرست کسب و کار کافی است)؛ طراحی سایت رستوران، در اینکه مشتریان بتوانند شما را به صورت آنلاین پیدا کنند، نقش مهمی بازی می کند. در تعیین اینکه کدام کسب و کارها و وبسایت ها باید در صفحه یک جستجو نشان داده شوند، یکی از مواردی که الگوریتم های Google در نظر می گیرند، اعتبار وبسایت شما است.

اگر اصلاً وبسایتی برای رستوران خود ندارید، راهی برای ایجاد قدرت ندارید، به این معنی که کمتر در جستجوهای مرتبط نشان داده می شوید. علاوه بر این، حتی زمانی که کسب و کار شما نمایش داده می شود، وقتی افراد می بینند که هیچ لینک وبسایتی در فهرست Google شما وجود ندارد، ممکن است سراغ رستورانی بروند که وبسایت دارد و می توانند اطلاعات بیشتر درمورد کسب و کارشان و غذایی که ارائه می دهند، کسب کند. همچنین بدون طراحی سایت رستوران، افرادی که غذای شما را دوست دارند هنگام معرفی و توصیه شما به دیگران، چیزی برای پیوند دادن ندارند. این کار باعث می شود فرصت های تبلیغاتی آنلاین را از دست بدهید.

بررسی راحت تر منوی شما

معمولا مردم قبل از اینکه بخواهند در یک رستوران یا کافه، چیزی بخورند، می خواهند بدانند که چه گزینه های غذایی خاصی در آنجا سرو می شوند. اگر شما منوی آنلاین داشته باشید به مشتریان بالقوه این امکان را میدهید که تمام گزینه ها را بررسی کنند.

در دسترس قرار دادن منوی خود به صورت آنلاین از طریق طراحی سایت رستوران برای همه مفید است، اما به ویژه برای مشتریان بالقوه ای که حساسیت غذایی دارند بسیار مهم است. برای مثال، فردی که نمی تواند گلوتن بخورد، قبل از اینکه به رستوران شما بیاید، باید بداند که آیا چیزی در منو وجود دارد که واقعاً بتواند بخورد یا خیر.

  • نکته مهم: منوی خود را با هر فرمتی که بارگذاری می کنید، مطمئن شوید که در موبایل به خوبی کار می کند! بسیاری از مردم در حین حرکت تصمیم می گیرند که کجا غذا بخورند. آنها می خواهند وقتی در راه بازگشت از محل کار به خانه یا اتمام کارهایشان گرسنه هستند، ببینند در این نزدیکی چه چیزی وجود دارد. برای این مشتریان، اینکه بتوانند منو را در تلفنشان ببینند، عاملی تعیین کننده در تصمیم گیری برای سفارش غذا از رستوران شما است.

سفارش آنلاین غذا

بعد از دوره همه گیری کرونا، آمار سفارش آنلاین غذا بسیار بالاتر رفته است و یکی از راه های اصلی مراجعه مردم به رستوران ها، از طریق سفارش آنلاین است. با نداشتن وبسایت، راهی برای سفارش آنلاین غذا توسط مشتریانتان نخواهید داشت. طراحی سایت رستوران با امکان سفارش آنلاین، به این معنی است که می توانید از جریان درآمد مازادی که سفارش آنلاین فراهم می کند نیز بهره مند شوید. طراحی سایت رستوران اولین قدم به سوی فراهم کردن راحتی سفارش آنلاین است.

ارائه تصویری مطلوب از برند خود

شاید تا به حال به این موضوع فکر کره باشید که برای اینکه رستورانتان حضور آنلاین داشته باشد، لازم نیست یک وب سایت داشته باشید. رستوران شما می تواند در Google بدون طراحی سایت رستوران فهرست شود. بنابراین ممکن است وسوسه انگیز باشد که فقط از این گزینه های  آسان استفاده کنید. مشتریان می توانند شما را در آنجا پیدا کنند، و شما می توانید در زمان و هزینه ساخت یک وب سایت صرفه جویی کنید، درست است؟ مشکل این است که شما کنترلی بر نحوه نمایش خود در آن فضاها ندارید. شما در مورد اطلاعاتی که می توانید درج کنید محدود هستید. شما نمی توانید نسخه ای از برند خود را که می خواهید مردم با آن روبرو شوند ارائه دهید.

با طراحی سایت رستوران، فضا کاملاً به شما تعلق دارد. طرح رنگ را خودتان انتخاب می کنید تا با برند کلی شما مطابقت داشته باشد. در مورد رستوران خود با عباراتی صحبت می کنید که می دانید بیشترین اهمیت را برای مشتریانتان دارد. می توانید بهترین عکس ها را از غذاهایی که مشتریانتان دوست دارند بارگذاری کنید. وبسایت شما جایی است که می توانید به بهترین شکل خود را به دیگران معرفی کنید و به مشتریانتان بگویید چرا باید شما را انتخاب کنند.

اطلاع رسانی درمورد ساعات کاری

بسیار پیش می آید که مشتریان شما مشتاقانه به رستوران شما بیایند اما آن را بسته ببینند. احتمالا اگر گرسنه باشند با عجله رستوران دیگری را انتخاب میکنند. قطعا شما به عنوان صاحب رستوران نمی خواهید مشتریانتان را ناامید کنید. طراحی سایت رستوران بهترین راه برای به روز نگه داشتن اطلاعات مربوط به ساعات کاری و نوع خدماتی است که در رستوران خود ارائه میدهید.

اگر در روز یا ساعات خاصی سرویس غذاخوری در دسترس نیست و فقط به صورت بیرون بر فعالیت می کنید، بهتر است دستورالعمل های واضحی را ارائه دهید و به مشتریانتان اطلاع رسانی کنید. حتی اگر در ایام خاصی، ساعات کاری شما متفاوت است یا ساعات بیشتری کار می کنید، نیز باید اطلاع رسانی کنید.

نمایش نظرات مشتریانتان

بسیاری از رستوران ها دوست دارند ادعا کنند که بهترین کباب، پیتزا، یا سوخاری را در شهر خود ارائه می دهند، اما بدون طراحی سایت رستوران بیشتر مشتریان نمی توانند مستقیماً این ادعاها را ببینند. مگر اینکه نظرات سایر مشتریان را ببینند. نظرات مثبت قدرتمند هستند. برای رستوران ها، یکی از بهترین ابزارهایی هستند که به کمک آن می توانید به مردم ثابت کنید که ارزش امتحان کردن را دارید. اولین قدم برای دریافت نظرات خوب، تهیه غذاهای شگفت انگیز است. احتمالاً، شما قبلاً این کار را انجام داده اید. گام بعدی این است که مشتریان بتوانند نظرات خود را در مورد غذای شما در وب سایت شما به اشتراک بگذارند.

هنگامی که رضایت مشتریانتان را کسب کردید، توانید نظرات و کامنت های آنها را در وب سایت خود برجسته کنید، جایی که مشتریان جدیدی که علاقه مند به امتحان کردن رستوران شما هستند می توانند آنها را ببینند. شنیدن اینکه مشتریان دیگر چقدر غذاهای شما را دوست دارند، دیگران را ترغیب می کند تا آنها را سفارش دهند.

بخش های ضروری طراحی سایت رستوران

وب سایت رستوران شما هسته اصلی حضور آنلاین شما است. اگر می خواهید برتری نسبت به سایر رقبایتان داشته باشید، ساخت وبسایت برای رستوران شما که طراحی جذاب دارد و اطلاعات مفیدی را ارائه میدهد ضروری است. در ادامه برخی از قابلیت هایی که ضروری هستند و ما در طراحی سایت رستوارن از آنها استفاده می کنیم، آورده شده اند.

قابلیت رزرو آنلاین

هدف اصلی وب سایت شما همیشه باید جذب مشتری به رستورانتان باشد. به این ترتیب قابلیت رزرو آنلاین، ضروری ترین ویژگی است. این قابلیت ممکن است شامل صفحه ای باشد که ساعت باز کردن رستوران را مشخص میکند و یا صفحه ای که شماره تلفن شما (برای کسانی که می خواهند از طریق تلفن رزرو کنند) در آن قرار دارد. یا حتی ممکن است فرمی باشد که کاربران می توانند آن را پر کنند (حاوی اطلاعاتی مانند نام و تعداد افراد، تاریخ و زمان رزرو، شماره تلفن تماس، فضایی برای نظرات، هرگونه شرایط خاص، و سیاست لغو شما).

تصویر حرفه ای و شخصی سازی شده از شما

یکی از مهمترین چیزهایی که وب سایت رستوران شما باید نشان دهد این است که به خوبی مدیریت می شود، از آن مراقبت می شود و به طور منظم به روز می شود. استفاده از لوگو و تصاویر با کیفیت برای نشان دادن این موارد ضروری است. پیشنهاد ما این است که از یک بنر با عکس های مختلف استفاده کنید که سبک و استایل رستوران شما را به خوبی معرفی کند.

مکان و اطلاعات تماس

بهتر است اطلاعات شما در تمام ضفحات وبسایت شما قابل مشاهده باشند. ما هنگام طراحی سایت رستوران شما، اطلاعاتی مانند شماره تلفن، ایمیل، آدرس، ساعات کاری و دکمه کاربردی رزرو (هدف اصلی سایتتان را فراموش نکنید) را به آن اضافه می کنیم. علاوه بر این، بهتر است رستوران خود را در گوگل مپ نیز ثبت کنید و نقشه را در وبسایتتان قرار دهید. هدف از این کار این است که مشتریان، وبسایت شما را تنها با چند کلیک پیدا کنند.

سخنی از ما

اگر به دنبال توسعه دهنده وب هستید که بتواند یک وب سایت خیره کننده و کاربردی برای رستوران شما ایجاد کند، جای درستی هستید. با تجربه در توسعه وب و علاقه به ایجاد وب سایت های بصری جذاب و کاربر پسند، مطمئنیم که می توانیم حضور آنلاین رستوران شما را به سطح بالاتری برسانیم. همین امروز با ما تماس بگیرید تا اولین قدم را برای طراحی سایت رستوران حرفه ای و جذاب شما برداریم.

همین الان سفارش طراحی سایت رستوانی خود را ثبت کنید

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این فیلد را پر کنید

سوالات متداول

چرا سفارش طراحی سایت رستوران

سفارش طراحی سایت برای یک رستوران از اهمیت بالایی برخوردار است. با توجه به رشد روزافزون استفاده از اینترنت و تبدیل آن به یک ابزار اصلی برای جستجوی رستوران‌ها و رزرو میز، داشتن یک سایت حرفه‌ای و جذاب برای رستوران بسیار ضروری است. طراحی یک سایت رستوران باعث افزایش دیدارکنندگان و مشتریان پتانسیل می‌شود و امکان ارائه اطلاعات دقیق و کامل در مورد منوی غذایی، قیمت‌ها، مکان و ساعات کاری را فراهم می‌کند. همچنین، امکان ارائه نظرات و بازخوردهای مشتریان به رستوران وجود دارد که می‌تواند به بهبود کیفیت خدمات کمک کند. در نتیجه، سفارش طراحی سایت برای رستوران به عنوان یک ابزار موثر برای جذب مشتریان و ارتقای کسب و کار محسوب می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

keyboard_arrow_up