طراحی سایت چگونه انجام می شود؟

سوال اینجاست “طراحی سایت چگونه انجام می شود؟” اولین قدم در طراحی یک وب سایت، تعیین مخاطبان هدف و هدف وب سایت است. از خود بپرسید که چه نوع محتوایی در سایت شما خواهد بود، بازدیدکنندگان مورد نظر چه کسانی هستند و دوست دارید تا زمانی که در آنجا هستند چه کاری انجام دهند. این به شما کمک می‌کند ساختار و طرح‌بندی وب‌سایت خود و همچنین ویژگی‌هایی را که باید در آن گنجانده شوند، تعیین کنید.

سپس یک میزبان وب و نام دامنه برای وب سایت خود انتخاب کنید. ارائه دهندگان میزبانی وب به شما این امکان را می دهند که دامنه، فضای سرور، ظرفیت پهنای باند، تنظیمات امنیتی و سایر تنظیماتی را که برای حضور آنلاین موفق ضروری هستند، مدیریت کنید. اطمینان حاصل کنید که یک ارائه دهنده میزبانی مقرون به صرفه را انتخاب کرده اید که در صورت بروز مشکل، پشتیبانی خوبی از مشتری ارائه می دهد.

هنگامی که در مورد نام میزبان و دامنه برای وب سایت خود تصمیم گرفتید، زمان آن است که طراحی آن را با HTML و CSS (Cascading Style Sheets) شروع کنید. اگر تجربه برنامه نویسی ندارید، از یک سازنده وب سایت با کشیدن و رها کردن بصری استفاده کنید که فرآیند طراحی را ساده می کند یا یک طراح وب با تجربه را استخدام کنید تا به شما کمک کند ظاهر و احساس وب سایت خود را ایجاد کنید.

قبل از راه اندازی وب سایت خود به صورت زنده، مهم است که تمام قابلیت های فنی آن مانند لینک ها و فرم های تماس تست شده و به درستی کار کنند. بسته به پلتفرم مورد استفاده برای ساخت سایت شما، این کار را می توان به راحتی با ابزارهای تست داخلی خودکار یا با استفاده از فرآیندهای آزمایش دستی قبل از قرار دادن آن در معرض دید عموم انجام داد. در ادامه با این مطلب یعنی “طراحی سایت چگونه انجام می شود؟” همراه باشید.

در نهایت، پس از بارگذاری همه چیز، تست های عملکرد را در سمت میزبان وب اجرا کنید تا از بارگذاری سریع صفحات اطمینان حاصل کنید تا کاربران هنگام پیمایش در بخش های مختلف سایت ناامید نشوند. علاوه بر این، مطمئن شوید که ابزارهای تجزیه و تحلیل وجود دارد تا بتوانید معیارهای کلیدی مانند فراوانی استفاده و داده‌های مکان بازدیدکنندگان را برای تصمیم‌گیری‌های بازاریابی دقیق‌تر در آینده ردیابی کنید.

برای سفارش طراحی سایت در کرمانشاه و سایر شهر ها با ما در تماس باشید. 09027896860 (این مطلب به زودی بروز رسانی می شود.)

keyboard_arrow_up